Wysoka Strzyżowska – KP Zabajka 0-0

W zeszłą niedzielę tj. 23.08.15 KP Zabajka rozegrała drugie wyjazdowe spotkanie w klasie A z Granit Wysoka Strzyżowska. Mecz zakończył się remisem i obie drużyny dopisały do swojego konta po jednym punkcie. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando KP Zabajki, jednak Granit również miał dwie okazie do zdobycia bramki, które śmiało można określić jako stuprocentowe. Pod koniec pierwszej połowy pomocnik Granitu dośrodkowywał z prawej strony na piąty metr bramki Mosiężnego, jednak napastnik Granitu uderzając piłkę wewnętrzną częścią stopy przestrzelił bramkę nad poprzeczką. Dwie minuty później identyczna sytuacje, jednak zawodnik uderzając głową skierował piłkę metr od lewego słupka bramki Mosiężnego. KP Zabajka w cały spotkaniu miała kilka okazji do zdobycia bramki. Najgroźniejszą z nich wypracował Pastuła który strzałem z 30 metrów przelobował bramkarza Granitu, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką. W spotkaniu również KP Zabajka miała kilka rzutów rożnych, które na pewno trzeba dopracować na treningach. Tym bardziej iż Zabajka ma dobrych piłkarzy grających głową jak Głuch czy Kłeczek. W spotkaniu zagrało dwóch nowych obrońców, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Ślączka pewnie w roli stopera natomiast na skrzydle Gałuszka, który równie włączał się do akcji ofensywnych. Zawodnikiem meczu wybranym przez kibiców został Głuch, który wykonywał w stu procentach swoje zadania w środku pola.

Następne spotkanie KP Zabajka zagra u siebie z Stal II Rzeszów 30.08.15. Godzina meczu ustalona jest na 14:00, jednak planowane jest przełożenie spotkania na 11:00.

Skład: Mosiężny, Kłeczek, Bąk, Ślączka, Gałuszka, Wywrot, Głuch, Ukonu, Lewicki, Wiącek, (Sondej), Pastuła