KP Zabajka - Stal Rzeszów II 1-6

W dzisiejszym dniu tj. 30.08.15 KP Zabajka zmierzyła się z drugą drużyną Stali Rzeszów na własnym boisku. Niestety trzecia kolejka nie była szczęśliwa dla drużyny z Zabajki. Doznała w tym spotkaniu wysokiej porażki aż 1-6. W dużej mierze do wyniku spotkania złożyło się otrzymanie czerwonej kartki przez obrońcę T. Bąk, któremu puściły nerwy po ostrym fału na nim przez zawodnika Stali. Tak więc Zabajka grając od 10 minuty w osłabieniu cofnęła się do defensywy. Szybko jednak zawodnicy Stali wykorzystali ta szansę i zdobyli dwie bramki. W drugiej połowie indywidualną akcją popisał się K. Pastuła który mijając dwóch obrońców Stali został sfaulowany na polu karnym. Wykonawcą rzutu karnego był E. Ukonu, który pewnym strzałem pokonał bramkarza z Rzeszowa. Nadzieja na pozytywny wynik jednak została szybko rozwiana poprzez zdobycie trzeciej bramki przez Stal Rzeszów pięć minut później. Leszek Pado wprowadzając świeżych zawodników którzy, przeważnie grają w pierwszym składzie, jednak w tym spotkaniu znaleźli się w rezerwie, doprowadził do zróżnicowania gry na całym boisku. Na lewą stronę wszedł Sondej natomiast na prawą Chruściel. Mimo zmian poprzez błąd zarówno obrony jak i bramkarza, Zabajka straciła czwartą bramkę. Po tej niefortunnej sytuacji drużyna całkowicie straciła entuzjazm do gry. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-6. Następne spotkanie KP Zabajka rozegra z Strug Tyczyn, po trzech kolejkach mającym jednakową ilość punktów.