Świlczanka Świlcza - KP Zabajka 3-1

W ostatnią niedziele tj 04.10.2015. KP Zabajka zmierzyła się z Świlczanką Świlcza. Z powodów braków kadrowych w szczególności bramkarza spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 dla Świlczanki. Z powodu kontuzji Mosiężnego jak i nieobecności Ślęczki oraz Chruściela w bramce staną Sondej który zazwyczaj gra na skrzydle pomocy, ewentualnie w obronie. Zabajka na przyszły mecz pozyskała nowego bramkarza jednak z powodu braku doświadczenia stanie na bramce jeżeli zabraknie Chruściela. Duże braki również widać w środku boiska gdzie grał Ukonu. Najlepszym następcom był właśnie Chruściel jednak brak bramkarzy zmusza trenera Pado na postawienie go w dwóch słupkach. Ogólnie skład Zabajki jest lepszy niż z klasy okręgowej jednak dziura w środku jak i brak dobrego bramkarza szybko zauważany jest przez drużyny przeciwne. W Świlczej większość strzałów na bramkę Zabajki oddana była z okolic 25 metra. Spotkanie z Świlczanką było trzecią z rzędu porażką Zabajki. W tą Niedzielę KP zmierzy się z Iskrą Zgłobień. Zajmują oni przed ostatnią pozycję w tabeli i udało się im wygrać jedynie z Wysoką Głogowską. Będzie to ogromna szansa aby przełamać złą pasę oraz ewentualnie przetestować nowego bramkarza.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.