KP Zabajka - LKS Jasionka 0-1

W Niedzielę tj. 27.09.15 KP Zabajka zmierzyła się na własnym boisku z LKS Jasinka. W latach 13/14 również w klasie A, dwukrotnie spotkania zakończyły się remisem. W spotkaniu z Jasionką jako spadkowicz z okręgówki, Zabajka była faworytem. Jednak z LKS-em żadne spotkanie nie jest proste i z góry przesądzone. W spotkaniu na bramce staną Chruściel z powodu kłopotów z nogą u Mosiężnego i brakiem Ślączki.Mecz rozpoczął się przewagą drużyny Zabajki. Jednak wszystkie próby ataku nie przynosiły zadowalającego efektu. Jasionka grała z kontry i w 30 minucie wywalczyła karnego, którego nie udało się obronić Chruścielowi. Po stracie bramki Zabajka próbowała odrobić stratęł. W 32 minucie Pastuła próbował z wolnego. Następnie okazie z szesnastki miał Wiącek jednak strzał zablokowali zawodnicy z Jasionki. W 39 minucie Lewicki strzelał z ostrego kąta, jednak ponad bramką. W 40 minucie kontra Jasionki, Chruściel broni. W 45 minucie podanie do Lisa z wolnego jednak strzał ponad bramką. W 55 minusie piłkę do bramki pakuje Pastuła, jednak sędzia odgwizduje spalonego. W 60 minucie Jasionka strzela z wolnego i piłka minimalnie mija bramkę KP Zabajki. Groźna sytuacja miała miejsce w 75 minucie kiedy to zawodnik z Jasionki strzela, piłka odbija się od poprzeczki, poprawia napastnik z główki na szczęścieniecelnie. Minutę później Pastuła wyprowadził akcję środkiem boiska, podał na lewą, przepuścił ją Wiącek do Gałuszki jednak strzał niecelny. W ostatnich 5 minutach Zabajka miała dwie sytuacje z wolnych do strzelenia bramki. W pierwszej Bąk wrzuca piłkę na piąty metr, Głuch z główki podaje do Wiącka jednak strzał niecelny. W ostatniej minucie Lewicki faulowany z prawejstrony. Piłkę wrzuca Bąk jednak mija wszystkich zawodników. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1 dla LKS Jasionka.
Następne spotkanie KP Zabajka zagra 4.10. w Świlczy z Świlczanką. Rozpoczęcie o godz. 11:00.