KP Zabajka - Iskra Zgłobień 1-2
W ostatnią Niedzielę tj. 11.10.15r. KP Zabajka przegrała u siebie z Iskrą Zgłobień 1-2. Była to jedna z słabszych drużyn z klasy A Rzeszów. Do tej pory udałoim się wygrać jedynie z Wysoką Głogowską. Spotkanie rozpoczęło się presingiem KP Zabajka. W 8 minucieszansę na zdobycie bramki miał Głuch, jednak piłka po strzale poleciałaponad poprzeczką. Kilka minut później ładną paradą popisał sięPastuła. Minąwszy trzech zawodników Iskry podał do Wiącka w środek pola karnego, który uderzył z pierwszej piłki, jednak prosto w bramkarza. W 25minucie bramkarza Iskry próbował zaskoczyć Chruściel strzałem z tuż za połowy boiska, jednak obok bramki. 30 minuta akcja drużyny Iskry środkiem boiska, na szczęścieŚlączka wybija piłkę na róg. Kilka minut później podobna akcja środkiem boiska, której drużyna Iskry już nie zmarnowała. Na przerwę KP Zabajka schodziła przegrywając jednąbramką. 47 minuta Lis dośrodkowuje z wolnego, jednak obrońcy Zgłobnia wybijają na róg. Kłeczek lewą stroną z obrony wprowadził akcjędo środka boiska, pod pole karne. Podał do Pastuły jednak piłka minęła minimalnie prawy słupek bramki Iskry. Po ładnej akcji prawą stroną Pastuły Zabajka w 55 minucie wywalczyła róg.Wrzucona piłka na 8 metr trafia do Pastuły, ten strzela jednak bramkarz odbija piłkę. Trafia ona pod nogi Głucha jednak strzał uderza w obrońcę Iskry, próbował poprawić Lis jednak obok braki. 60 minuta piłkę dostaje Sondej, który po zamieszaniu w polu karnym idealnie podaje do Pastuły a ten nie marnuje takich okazji i KP Zabajka remisuje z Iskrą Zgłobień. 70minuta wolny dla Zabajki uderza Lewicki, bramkarz z trudem broni. W 75 minucie KP Zabajka traci bramkę po akcji z kontry zawodników z Zgłobnia. W 80 minucie dobre podanie na 16 dostał Wiącek i był by sam na sam z bramkarzem, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2 dla Iskry.
Następne spotkanie KP Zabajka rozegra na wyjeździe z KS Zaczernie wniedzielętj. 18.10 o godzinie 14:00. Wszystkich Serdecznie Zapraszamy