Sokół Sokołów Młp - KP Zabajka 0-0

KP Zabajka w przedostatnim meczu rundy wiosennej zremisowała z Sokołem 0 – 0. Ten że wynik przesądziło o spadku Zabajki do klasy A. Obie drużyny zmarnowały kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Jednak w spotkaniu widać było że Zabajka chce wygrać. Drużyna dawała z siebie wszystko jednak mecz rozgrywał się w upalny dzień dlatego też zawodnicy z obu drużyn szybko opadali z sił. W pierwszych minutach Wiącek złapał kontuzję i zmienił go Fornal. W spotkaniu Zabajka miał kilka stałych fragmentów z których mogła paść bramka, jednak tak się nie stało. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0 – 0. Tak więc w przyszłym sezonie Zabajka rozpocznie grę w klasie A. Ostatni mecz rundy Zabajka rozegra z KS Dąbrówki w Niedzielę 14 o godzinie 17:00 , wszystkich serdecznie zapraszamy.