KP Zabajka - KS Dąbrówki 3-1

W niedziele 14 czerwca KP Zabajka rozegrała swój ostatni mecz w tej rundzie a zarazem w klasie okręgowej. KP Zabajka zmierzyła się w tym dniu z KS Dąbrówkami. Zawodnicy z Zabajki mimo iż było pewne iż Zabajka spadnie do klasy A wyszli na boisko zmotywowani. Przyniosło to korzystny wynik i wygraną 3-1. Już w 5 min pierwszą bramkę zdobył M. Lewicki z dośrodkowania Siciarza. W dalszej części spotkania zarówno KS Dąbrówki jak i KP Zabajka przeprowadzali akcje które mogły zagrozić utratą bramki. Jednak w 20 minucie Głuch strzelić bramkę z główki po dośrodkowaniu Siciarza. Zawodnicy na przerwę schodzili z wynikiem 2-0. Druga połowa rozpoczęła się lęka przewagą Dąbrówek i w 48 minucie po błędzie obrony Zabajki zdobyli bramkę na 2-1. W dalszej części spotkania posiadanie piłki równoważyło się po obu stronach. Jednak w tym spotkaniu w końcu szczęście było po stronie Zabajki i młody obiecujący junior zdołał podwyższyć wynik na 3-1 po asyście Kozickiego. Zabajka zakończyła sezon na 13 pozycji co wiąże się z spadkiem do klasy A.

KP Zabajka w lidze zdobyła 35 punktów co wiązało się z 9 zwycięstwami, 8 remisami oraz 13 przegranymi spotkaniami.
Drużyna strzeliła w sezonie 39 bramek natomiast straciła 51.

Podziękowania należą się całej drużynie, działaczom oraz kibicom którzy zawsze towarzyszyli KP Zabajce na spotkaniach a w szczególności tym którzy jeździli również na wyjazdy. Na daną chwilę drużynę opuszcza Siciarz który był jednym z najlepszych zawodników w Zabajce i dziękujemy mu serdecznie za grę mając nadzieję że zagra jeszcze w przyszłości w KP Zabajce. Drugą osobą którą interesują się inne kluby jest Głuch grający w środku pomocy. Jednak mamy nadzieję iż w dalszym ciągu pozostanie w Zabajce w przeciwnym wypadku jego zaletami są zarówno świetna gra w defensywie jak i w ataku co potwierdza fakt iż w meczu z Dąbrówkami był zdobywcą jednej z bramek. O innych transferach będziemy powiadamiać na bieżąco na portalu KP Zabajki.