KP Zabajka - Jawor Krzemienica 0-1

KP Zabajka w czwartek 04.06 przegrała ważne spotkanie z Jaworem Krzemienica 0-1. Obie drużyny walczą o pozostanie w klasie okręgowej. Jawor praktycznie w całym spotkaniu bronił się na własnej połowie a KP Zabajka atakowała. Jednak dzięki dobrej postawie bramkarza z Krzemienicy zawodnicy Zabajki nie zdobyli bramki. Jawor mając zaledwie kilka sytuacji w tym spotkaniu jedną z nich wykorzystał. KP Zabajka zajmuje trzecie miejsce od końca z dorobkiem 31 pkt. Szanse pozostania w okręgówce nadal są, mianowicie należy wygrać dwa ostatnie spotkania z Sokołowem oraz Dąbrówkami. Dynów i Wólka Niedźwiedzka najlepiej jak by przegrały następne spotkanie a w ostatniej kolejce kiedy zmierzą się ze sobą był remis. Istotne jest również aby Strumyk Malawa utrzymał się w IV lidze, w przeciwnym wypadku z okręgówki spada pięć drużyn. Następne spotkanie KP Zabajka rozegra z Sokół Sokołów Małopolski na wyjeździe 07.06 (Niedziela). Wszystkich serdecznie zapraszamy.