KS Zaczernie - KP Zabajka 2-1
Spotkanie rozpoczęło się pierwszą groźną akcjąZabajki w 5 min, Lewicki próbuje mocnym strzałem z 20 metrów jednak piłka przelatuje ponad poprzeczką. W 10 minucie Zaczernie próbuje strzelić bramkę z rzutu wolnego na szczęście niecelnie.Dobra akcja Zaczernia zakończona strzałem z prawej strony, na szczęście Chruściel świetnie broni.W 20 minucie Sondej po starciu z zawodnikiem z Zaczernia rozciął łuk brwiowy. Przez co zastąpił go Górny który, zamienił się pozycją z Lewickim i zagrał resztę spotkania w środku pola.Pastuła w 25 minucie zagroził bramce drużyny Zaczernia, jednak piłka ponad bramką. Gałuszka prawa strona poprowadził indywidualną akcję i wywalczył róg. Przez około 10 minut Zaczernie przycisnęło KP Zabajke na własnej połowie. Zaczernie próbowało strzelić z 20 metrów, Chruściel pewnie broni. W ostatniej minucie rzut wolny dla Zaczernia,Bąk blokuje uderzenie i wybija piłkę na połowę Zaczernia. W 56 minucie Zabajka zdobywa bramkę. Lewicki wrzuca piłkę z rogu na 5 metr, Głuch uderza z główki i wyprowadza KP na prowadzenie. W 60 minucie groźna akcja Zaczernia. Wrzutka piłki na 5 metr, zawodnik z Zaczernia uderza głową i znów świetna obrona Chruściela. W 70 minucie Wiącek dostaje piłkę od Lewickiego, mina obrońcę, strzela ale bramkarz z trudem wybija ją na róg. Od 75 minuty Zaczernie mocno cofnęło Zabajke na swoją polowe. W 80 minucie po błędzie obrony, Zaczernie strzela na remis.Minutę później wychodzi na prowadzenie lobując bramkarza KP Zabajki.Do końca spotkania Zaczernie przeważało na boisku. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.
Spotkania z drużyną KS Zaczernie nigdy nienależały do łatwych. Mimo to zawodnicy KP Zabajki podeszli do niego bardzo zmotywowani. Jednak mimo starań, popełnionych zostało kilka błędów które, przesądziły o końcowym wyniku spotkania. Polemizować można iż przy korzystnym wyniku, można było ustawić się w defensywie i zagrać jednym napastnikiem. Lecz na takie decyzje jest już za późno. Należy natomiast mocno przemyśleć ustawienie na kolejne spotkani w którym to KP Zabajka zmierzy się z Niebylcem. GKS w tej rundzie zdobył 28 bramek (najwięcej ze wszystkich drużyn) oraz stracił zaledwie 5 (najmniej ze wszystkich drużyn). Spotkanie odbędzie się 25 października o godzinie 14:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.