KP Zabajka - GKS Niebylec 0-2

Już w 5 minucie Lis odegrał piłkę główką do Wiącka który, próbował dośrodkować jednak przeciwnicy przejęli podanie. W 11 minucie sędzia podyktował wolnego dla Niebylca. Zawodnik GKS-u zdecydował się na strzał ale w bramce KP w tym spotkaniu stał Ślączka i pewnie złapał piłkę. Minutę później kolejna groźna akcja GKS-u zakończona strzałem z główki, tym razem Ślączka wybił piłkę na róg. W 20 minucie Lewicki z rzutu wolnego uderzył w światło bramki jednak niestety bramkarz broni. W25 minucie Pastuła wyprowadza akcje środkiem boiska odgrywa do Lisa jednak bramkarz przeciął podanie. W 30 minucie Niebylec oddał groźnystrzałz okolic szesnastki na szczęście Ślączka wybił piłkę na aut. Do przerwy 0-0 i zrównoważona gra po obu stronach. W 47 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla GKS-u. Zawodnik z Niebylca ponownie zdecydował się na strzał, tym razem celnie w same okienko bramki KP Zabajki. W60minucie kolejny wolny dla Niebylca tym razem Ślączka nie dał się zaskoczyć. W 65 minucie Lewicki poprowadził akcję prawą stroną, wrzucił w pole karne ale bramkarz wyłapał podanie. W 70 minucie mocny strzał z 20 metrów Niebylca na szczęścieŚlączka wybija na róg. W 80 minucie ŁyżkazmieniaLisa. W 82 minusie Fornalik zmienia Sondeja. W 82 minucie Lewicki dośrodkowuje do Kłeczka ale niestety niecelnie. 85 minuta sędzia odgwizduje rzut karny dla GKS-u którego, pięknie obronił Ślączka. W 90 minucie po kontrze Niebylec zdobywa drugą bramkę.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 dla GKS-u. Następne spotkanie KP Zabajka rozegra w Mogielnicy 31.10. tj.sobota.