KP Zabajka - Sokół Sokołów Młp 3-1

Jeśli kogoś nie było na sobotnim meczu - ma czego żałować. Zabajka rozegrała najlepszy mecz w tej rundzie. Nikt już nie może zarzucić im słabej gry polegającej jedynie na obronie i wrzutach piłki do Pastuły. Edward Sapko zastępując Leszka Pado w roli trenera rozgromił Sokół 3 do 1. Był 12 zawodnikiem grającym z ławki. Krzyczał, wymachiwał rękami do sędziów. Doradzał, poprawiał, korygował w przypadku drużyny. Jednym słowem staną na wysokości zadania w sobotnim meczu.Jedynie w pierwszych minutach gra byłą wyrównana. Następnie zmieniła się w mecz do jednej bramki i tym razem to Zabajka była atakującym.Siciarz w 30 minucie pięknym lobem pokonał bramkarza Sokoła i śmiało można uznać tego zawodnika jako najlepszego w danym dniu na boisku. Pokazał w nim swoje zaangażowanie jak i umiejętności techniczne. Dobrze też rozumie się z resztą drużyny co czyni go groźnym zawodnikiem w polu bramkowym przeciwnika. Mimo naszej przewagi goście zdołali jednak wyrównać. Przed końcem drugiej połowy pięknym strzałem popisał się Pastuła który na tyle zaskoczył bramkarza Sokoła że ten tylko spojrzał jak piłka wlatuje do bramki. Druga połowa jak już wcześniej opisałem polegała na ataku Zabajki na bramkę Sokoła. Kilkukrotnie próbował Siciarz jak i Pastuła. Fenomenalnie uderzył Lewicki z wolnego,jednak piłka trafiła w poprzeczkę. Po świetnych paradach bramkarza gości, który w tym spotkaniu miał bardzo dużo roboty.Pokonał go Sondej w 75 minucie przez co zapieczętował wygraną Zabajki nad Sokołem. Ciekawostką jest fakt iż z Sokołem graliśmy dotąd cztery razy.

2011/12 (Klasa A)
TG Sokół – KP Zabajka6:1
KP Zabajka – TG Sokół2:6

2012/13 (Klasa A)
KP Zabajka – TG Sokół0:4
TG Sokół – KP Zabajka1:1
Bilans bramkowy:17:4(na korzyść Sokoła)
pobrane zhttp://tgsokol.com/forums/topic/vs-kp-zabajka-14-kolejka-201415/

Obecnie 18 - 7 mam nadzieję że w Sokołowie go poprawimy.

Jednakże te dane ukazują nam iż KP Zabajka zmienia się na drużynę która śmiało może mierzyć się z drużynami z okręgówki - mając zaledwie osiem lat swojego istnienia.