Jawor Krzemienica - KP Zabajka 0-0

Spotkanie w Krzemienicy zakończyło się wynikiem 0-0. Mimo braku fundamentu obrony jakim jest Górny Jaworowi nie udało się zdobyć bramki. Niepodważalnym atutem Zabajki jest obrona gdzie Mendoń, M. Lewicki, Kłeczek i Kozicki który zastępuje Górnego, stanowią linie nie do przejścia. Za nią z kolei dodatkowo stoi Ślączka. W tym meczu również staną na wysokości zadania i pewnie bronił strzały Jawora, które nasiliły się w drugiej połowie. Dodatkowo każdy z obrońców świetnie sprawdzał się w grze ofensywne. Czy to przy wyprowadzaniu akcji jak i w grze w powietrzu. Również Głuch i P. Lewicki ogromnie przyczynili się do przywiezienia jednego punktu z wyjazdu. Pokazali ogromną waleczność i zaangażowanie w linii pomocy.Ponadto cała drużyna zasługuje na pochwałę zważywszy na to iż z Jaworem ogromnie trudno jest wygrać na ich boisku. Ukazuje to fakt iż nie przegrali żadnego meczu u siebie w tym sezonie.

Skład: Ślączka - Mendoń, Kozicki, Kłeczek (Bąk - 75 min.), M. Lewicki - Sondej, Fornal, P. Lewicki, Siciarz, Głuch, - Pastuła

Tabela: Czwarte miejsce - 22 pkt.