KS Dąbrówki - KP Zabajka 3-1 - Zakończenie rundy

Niestety z wyjazdu do Dąbrówek przywieźliśmy 0 punktów. Co gorsza to KP Zabajka wyprowadzała akcję i prowadzili grę a mimo to gospodarze strzelili pierwszego gola. Padł on dość niefortunnie, raczej z próby dośrodkowania niż strzału. Po pierwszej bramce udało nam się wyrównać na 1-1 i to my zaczęliśmy dyktować warunki gry atakując na bramkę gospodarzy. Jednak to im udało trafić do naszej bramki po raz drugi po zamieszaniu w polu karnym. Od samego początku drugiej połowy Zabajka próbowała wyrównać wynik meczu. Leszek Pado dokonał dobrych zmian wprowadzając świeżych zawodników. Kozicki z obrony przeszedł na trzeciego napastnika, warto nadmienić iż w paru meczach tej rundy przesądzał o ich wyniku. Jednak szczęście było po stronie gospodarzy i udało się im strzelić z kontry trzecią bramkę w tym spotkaniu.

Brawa dla wszystkich zawodników, trenera, działaczy jak i kibicom za udaną rundę. Po piętnastu spotkaniach mamy 25 pkt i zajmujemy 4 miejsce. Wchodząc do okręgówki nikt nie spodziewał się takiego wyniku. W sobotę 15.11 odbędzie się sparing Zabajki z „resztą świata” jak również zakończenie rundy.

Wygraliśmy z:

Bratek Bratkowice/