Start Brzóza Stadnicka - KP Zabajka 3-1

W środę tj. 20 maja KP Zabajka rozegrała spotkanie z Startem w Brzózie Stadnickiej o godzinie 17.00.

Zabajka do straty bramki przeważała jednakże po straconej bramce tak jakby uszło powietrze. Miedzy czasie doskonałym strzałem popisał się Pastuła jednak trafił w poprzeczkę jak również P. Lewicki który strzelił tuż nad nią. W drugiej połowie Zabajka chcąc odrobić stratę straciła bramkę po kontrze gospodarzy. W dalszej części spotkania Zabajka próbowała atakować jednakże gospodarze sprawnie bronili się na własnej połowie. W 80 minucie bramkę dla Zabajki strzelił Wiącek mijając dwóch obrońców i oddając strzał w lewy róg bramki Starta. Zabajka chcąc strzelić remisującą bramkę poprzez przesunięcie się do ofensywy straciła gola z kontry. Z pierwszego składu nie było Głucha, Kłeczek (za kartki) oraz Chruściela. Z powodu urazu Pastuły w drugiej połowie rezerwowy w tym spotkaniu bramkarz K. Mosiężny w drugiej połowie wszedł na pozycję napastnika. Mecz zakończył się wynikiem 3-1. Następny mecz odbędzie się 23.05 o godzinie 17 w Zabajce z Orzeł Wólka Niedźwiedzka.