KP Zabajka - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0

KP Zabajka stanęła na wysokości zadania i wygrali mecz z Orłem Wólka Niedźwiedzka 3-0. Od samego początku Zabajka nastawiona była na ofensywę. Dzięki składnym akcjom zarówno środkiem jak i skrzydłami od początku do końca KP Zabajka przeważała nad Orłem. Bardzo dobra postawa obrońców którzy sprawnie przerywali akcje gości i nieumożliwiani im oddania strzałów które mogły by zagrozić Mosiężnemu, znacznie przyczynili się do wyniku spotkania. Bardzo dobre spotkanie rozegrał kapitan drużyny K. Pastuła który zdobył pierwszą jak i trzecią bramkę dla Zabajki. Drugą bramkę dla Zabajki zdobył Siciarz który również napracował się w tymże spotkaniu. Na boisku wyróżnili się również środkowi pomocnicy. Głuch oraz Chruściel bardzo dobrze spisywał się zarówno w pomocy obrońcom jak również napastnikom. Ten duet uzupełnia się nawzajem, Głuch gra świetnie w powietrzu natomiast Chruściel wyróżnia się szybkością oraz zwinnością. Cała drużyna jednak zasłużyła na pochwałę. W ostatnich minutach Zabajka przesunęła się do defensywy dzięki czemu zorganizowała kilka akcji z kontry w których jednak nie padły bramki. Jest to pierwszy mecz który wygrała w tej rundzie. Pozwala to na dalszą walkę o pozostanie w okręgówce. Następne spotkanie Zabajka rozegra w Niebylcu z liderem.