Stal Rzeszów II - KP Zabajka 3-3

W niedzielę 12 kwietnia KP Zabajka rozegrała 18 kolejkę na bocznym boisku stadionu miejskiego w Rzeszowie z Stalą II. W 17 kolejce Stal zajmowała ostatnią pozycję w lidze okręgowej i w tej rundzie nie wygrali żadnego spotkania. Dlatego też zdobycie punktu w spotkaniu z drużyną z czołówki tabeli cieszy zapewne wszystkich kibiców, działaczy jak i zawodników z Stali. Jednakże to najpierw KP Zabajka zdobyła bramkę. Wykonawcą był Lewicki który stanowił fundament obrony przy nieobecności Górnego. Następnie do siatki trafił Pastuła a tuż przed końcem pierwszej połowy Siciarz. Bramki jeszcze mógł zdobyć P. Lewicki jednakże pierwszy strzał poleciał tuż nad poprzeczką, natomiast przy drugi piłka w nią uderzyła. Tak więc KP Zabajka schodząc na przerwę prowadziła z Stalą 3-0. Jednakże w drugiej połowie to gospodarze prowadzili grę. Zabajka praktycznie odpuściła walki. Niebyło widać chęci do biegania jak i do walki. Zawodnicy poopadali z sił. Szybko przerodziło się to w wynik 3-3. Tak więc niestety Zabajka z wyjazdu przywiozła tylko jeden punkt. Na pewno da to wszystkim do myślenia przed wyjazdem do Medyni.