KP Zabajka - Bratek Bratkowice 1-1

W Wielką Sobotę KP Zabajka zremisowała z Bratkiem Bratkowice 1-1. Wszystkie spotkania z Bratkowicami przynoszą wiele emocji. Oba zespoły jako beniaminki z klasy A za wszelką cenę chcą zdobyć 3 pkt. w rywalizacji między sobą. Wczorajsze spotkanie zakończyło się remisem. Pierwsza połowa była grą do jednej bramki, Bratek praktycznie stał w miejscu a Zabajka rozgrywała piłkę. Zaowocowało to golem zdobytym przez Pawła Kłeczka strzałem z 12 metrów w prawy róg bramki. KP Zabajka miała jeszcze kilka okazji na zdobycie bramki jednak zabrakło szczęścia. W drugiej połowie gra wyrównała się po obu stronach. Zarówno Zabajka jaki Bratkowice wyprowadzały akcjektóre mogły by zagrozić utratą bramki. Jednak Bratkowice wykorzystali jedną z nich z i doprowadzili do remisu. Jeszcze w ostatnich minutach Bratkowice miały ogromną okazje do zdobycia bramki jednak bramkarz Zabajki popisał sięwspaniałą obroną. W tabeli zrobiło się dość ciasno między Zabajką która jest 5 a Bratkowicami którzy są na miejscu 13 jest różnica jedynie 6 pkt.