KP Zabajka - Novi Nosówka 1-0

W niedzielę tj. 13.09.15 KP Zabajka rozegrała u siebie mecz z Novi Nosówka. Drużyna z Nosówki w tej rundzie jedynie pokonała zespół Orzeł Wysoka Głogowska i wyszła w tym spotkaniu na boisko z zamiarem wygranej z drużyną Zabajki. Jednak od pierwszych minut KP Zabajka dominowała na boisku. Zawodnicy z Zabajki przewyższali przeciwników pod względem technicznym. W pierwszej połowie obrońcy praktycznie nie dopuszczali napastników z Nosówki pod bramkę Ślęczki. Mimo iż KP Zabajka dyktowała przebieg gry nie mogła trafić do bramki przeciwników. Najlepszą okazję w pierwszej połowie miał młodzieżowiec M. Lis otrzymując podanie od Wiącka, jednak za krótko wypuścił sobie piłkę i obrońca z Nosówki wybił ją na aut. W pierwszej połowie również strzałem z 16 metrów próbował pokonać bramkę przeciwników K. Pastuła jednak piłka przeleciała obok bramki. W drugiej połowie drużyna Novi przez pierwsze piętnaście minut przeważali na boisku przy czym wypracowali sobie kilka sytuacji pod bramkowych, które mogły przeważyć wynik spotkania. Jednak w ostatnich trzydziestu minutach znów KP dyktowała warunki na boisku. Kiedy sędzia pokazał iż dolicza trzy minuty wszyscy byli przekonani iż Zabajka zyska jedynie jeden punkt z meczu który powinien zapewnić im trzy. Jednak Wiącek w doliczonym czasie gry dostał piłkę tuż za połową boiska i solową akcją zdobył bramkę na 1-0. Nie tylko w tym spotkaniu Wiącek pokazał że ma nie spożyte siły jaki ogromne umiejętności. Bez najmniejszych wątpliwości można uznać go za zawodnika meczu.

Spotkanie z Novi Nosówka było również pożegnaniem Emila Ukonu który z powodu wyjazdu za granicę nie zagra w kolejnych spotkaniach.