Zebranie Zarządu

Wczoraj tj. 04.02.2015 w Domu Ludowym w Zabajce odbyło się „Zebranie Zarządu Klubu Piłkarskiego Zabajka”. Na którym zostało przedstawione sprawozdanie z działalności klubu. Poruszane zostały sprawy dotyczące dokończenia ogrodzenia wraz z rekultywacją boiska. Zaplanowana została budowa trybuny dla kibiców z barierkami oddzielającymi kibiców od płyty boiska, związane jest to z uczestnictwem w rozgrywkach w klasie okręgowej. Nadmienione zostało iż w przyszłym roku KP Zabajka obchodzić będzie 10-lecie klubu. Wstępnie ustalono iż mecze odbywające się w soboty będą odbywać się około godziny 17. Natomiast mecze odbywające się w niedziele o godzinie 14. Jednakże ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie po konsultacji z zawodnikami. Na czas obecny w klubie trwa rekrutacja nowych zawodników. Najbardziej poszukiwani są juniorzy. W zebraniu uczestniczyli: Prezes Piotr Stopa , wiceprezes Bartosz Kitowski, wiceprezes Tadeusz Ślęzak, Skarbnik Paweł Ślęzak członkowie zarządu Madej Stanisław, Tadeusz Piątek, Jan Lewicki, Wiesław Noworól, Piotr Piątek, oraz trener Leszek Pado.