LKS Trzebownisko - KP Zabajka 6-3

W niedzielę KP Zabajka przegrała ważny mecz w tej rundzie. Mimo dobrej postawy w rundzie jesiennej którą zakończyła na czwartej pozycji w tabeli jest zagrożona spadkiem dok kasy A. Pomimo wzmocnienia w środku pomocy Nigeryjczykiem który, trzy lata temu jeszcze grał w II Lidze, nie udało się KP Zabajce przywieźć trzech punktów z Trzebowniska. Mecz rozpoczął się spokojnie jednak w 13 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony LKS zdobył bramkę. W 20 minucie piękna obrona Mosiężnego który spotkał się sam na sam z zawodnikiem LKS-u. W 28 minucie Siciarz dośrodkowuje z prawej i Wiącek umieszcza piłkę w bramce LKS-u. Spotkanie zostało przerwane na kilka minut po zderzeniu się głowami P. Kłeczka z zawodnikiem Trzebowniska. Kolejna sytuacja sam na sam w 33 minucie zawodnika z Trzebowniska jednak Mosiężny z łatwością obronił jego strzał. W 42 minucie mocne uderzenie na bramkę Zabajki jednak ponownie Mosiężny popisał się ładną paradą. W 45 minucie z zamieszania w polu karnym z wrzutki z lewej strony Mosiężny zmuszony został wyciągnąć piłkę z siatki. Idąc za ciosem LKS w doliczonych 2 minutach pierwszej połowy zdobył bramkę na 3-2. Po przerwie w 52 minucie LKS z kontry zdobywa gola na 4-2. W 62 minusie odpowiedział na to Pastuła i to bramkarz Trzebowniska wyciągał piłkę z siatki. KP Zabajka nastawiając się na ofensywną grę straciła bramkę z kontry. W 90 minusie jeszcze raz udało się pokonać bramkarza Zabajki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-3. Zabajka znajduje się obecnie w strefie spatkowej z dorobkiem 27 pkt. Następne spotkanie rozegra 17 maja o godzinie 14 na stadionie w Zabajce z drużyną z Stobiernej, która przegrała tylko jedno spotkanie w tej rundzie.