KP Zabajka - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-1

W sobotę KP Zabajka przegrała 1-0 z Grodziszczanka na własnym boisku. Tak więc pech KP Zabajki nie został przełamany. W bramce Zabajki tym razem staną Mosiężny który wyłapał parę ładnych strzałów zawodników z Grodziska. Jednakże przy perfekcyjnym strzale w lewe okno nie miał żadnych szans. Mecz rozgrywał sie głownie w środku pola obie drużyny zorganizowały kilka składnych akcji jednakże pech nie opuszcza zawodników z Zabajki. W pierwszej połowie K. Pastuła grał w środku pola jednak widać było że niema kto wykańczać wypracowanych akcji. Zabrakło w składzie P. Lewickiego jak również Górnego. Na prawej obronie zagrał T. Bak który dobrze zaprezentował sie w tym że spotkaniu i prawdopodobnie otrzyma szansę gry w pierwszym składzie w następnym meczu. Również nowy młodzieżowiec H. Więcek pokazuje chęci do walki jak i zaangażowanie na boisku. Duże zastrzeżenia można mieć również do sędziów którzy bardziej przychylni byli dla gości nie odgwizdując przewinień zawodników z Grodziszczanki. Następne spotkanie Zabajka rozegra z Resovią II na stadionie w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego w środę o godzinie 15 00.