Strug Tyczyn - KP Zabajka 1-3

Zawodnicy KP Zabajki wyciągnęli wnioski po ostatnim spotkaniu z Stalą II w którym to przegrali 6 do 1 i od samego początku meczu atakowali bramkę drużyny Strug Szik Tyczyn. Już w ósmej minucie bramkę dla KP Zabajki zdobył Sondej, który wrócił do pierwszego składu po kontuzji. Szesnaście minut później poprawił wynik kapitan drużyny z Zabajki – Pastuła. Natomiast tuż przed końcem pierwszej połowy drużynę z Tyczyna dobił Wiącek. Do składu wrócił Ślęczka, który staną w tym spotkaniu miedzy słupkami w drużynie Zabajki. Na ławce rezerwowych również pojawił się Górny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-3 dla KP Zabajki. Następne spotkanie KP Zabajka rozegra u siebie 13.09 o godz. 14:00 z Novi Nosówka wszystkich serdecznie zapraszamy.