KP Zabajka - KS Stobierna 0-0

KP Zabajka zremisowała z KS Stobierną 0-0. Mimo iż Zabajka przeważała na boisku nieudało im się zdobyć bramki. Dużo sytuacji do strzelenia bramki miał Pastuła, jednakże strzały były niewystarczające aby pokonać bramkarza z Stobiernej. Najgroźniejszą sytuację stworzył Siciarz który strzałem z prawej strony trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Dodatkowo w 80 minucie P. Kłeczek który zaliczył udane spotkanie, dostał drugą żółtą kartkę i Zabajka musiała dokończyć mecz w dziesiątkę. Jednak był to ewidentny błąd sędziego. Zaletą remisu jest zdobycie punktu z drużyną uplasowaną na drugiej pozycji w tabeli. Następne spotkanie KP Zabajka rozegra z Start Brzóza Stadnicka odbędzie się ono 20 maja w Brzózie Stadnickiej o godzinie 17.00.