Astra Medynia Głogowska - KP Zabajka 4-0

W sobotę KP Zabajka w meczu z Astrą w Medini Głogowskiej doznała porażki 4-0. KP Zabajka od rozpoczęcia rundy nie wygrała żadnego spotkania. W dwóch meczach zremisowała oraz w dwóch przegrała. Od początku rundy przeciwnikom udało się strzelić jedenaście bramek. Wiąże się to po części z brakami w składzie podstawowych graczy oraz poprzez kontuzje czy też kartki. Nowi zawodnicy w drużynie również nie spełniają oczekiwań. Brakuje rozgrywającego w środku dlatego też najprawdopodobniej w przyszłym spotkaniu będzie pełnił tą funkcje K. Pastuła. Prawdopodobnie w następnym spotkaniu w pierwszym składzie na bramce zagra K.Mosiężny który wprowadził Zabajke do okręgówki a nie dostał dotąd szansy grania w tej klasie. Następne spotkanie Zabajka rozegra u siebie 25 kwietnia o godzinie 16:00 z Grodziszczanka Grodzisko Dolne. Grodziszczanka w czterech spotkaniach tej rundy zdobyła już jedenaście bramek w tym w ostatnim spotkaniu z Bratkiem Bratkowice cztery. Będzie to bardzo trudne spotkanie dla Zabajki jednak drużyna na pewno da z siebie wszystko aby przełamać złą passę. Natomiast wmecz w Medyni rozpoczą się obiecująco. Jednak że to Astra zdobyła pierwszą bramkę. Następnie silnie zamurowała się na swojej połowie i przeprowadzała kontrataki na tyle skuteczne iż spotkanie zakończyło się 4-0.